RESTAURACE

Restaurace ITVV

K příjemnému posezení v naší restauraci vám můžeme nabídnout také výběr ze široké škály jídel, kde nechybí ani denní menu za zvýhodněnou cenu. V letních měsících je otevřena také terasa s přístupem do restaurace i cukrárny.

Kapacita restaurace: 120 míst uvnitř a 80 míst na rozlehlé terase.
Denní menu za zvýhodněnou cenu: 105,- Kč. V ceně menu je polévka a hlavní jídlo.
 
KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN PRO VÁS PŘIPRAVUJEME VITÁLNÍ OBĚDOVÉ MENU
Vitální pokrmy připravujeme z průmyslově a chemicky neupravených potravin a z vysoce kvalitních rostlinných olejů lisovaných za studena, které se zahřívají pouze do předepsaných teplot a nepřepalují se, z čerstvých a sušených bylinek a čistého koření bez glutamátů a ztužených tuků. Dále vitální pokrmy připravujeme bez bílé mouky a budou v nich použity kvalitní, čerstvé potravin převážně z regionu.

OBJEDNÁVKA MENU PŘEDEM
Rádi bychom poděkovali všem našim hostům restaurace ITVV na Hatích za pravidelnou návštěvu. Zároveň bychom pro Vás chtěli vylepšit služby.  Tím, že si naše vitální menu objednáte den předem do 14.00 hod, budete mít jistotu dostupnosti. A to prosím na e-mail - vitalka@itvv.cz. Rychlejšímu výdeji také pomůže, pokud si jídlo vyzvednete mezi 11-12 hod. V případě změny v jídelníčku Vás budeme informovat. STAČÍ NÁM E-MAIL V TOMTO TVARU: Objednávka na 21.4.2016 | 10 x Kuřecí steak s mátovým pestem a zeleninovými jáhly na žampionech+polévka | na jméno: Novák Jiří. Děkujeme -tým restaurace ITVV Hatě

Otevírací doba:
Pondělí - Neděle od 07:00 do 22:00 hod

Fotogalerie